Úvodní stránka » Služby - Petr Věrný

Petr Věrný - nabídka služeb a pár slov o mně

Vítám Vás i za sebe na  webových stránkách Zelator, stránkách věnovaných esoterice, ale také masážím a přírodní medicíně obecně. Jmenuji se  Petr Věrný, narodil jsem se  před 33-ti lety  na „Slovácku“, v mystickém to  kraji „Žítkovských bohyní“, kam se opětovně a rád vracím, abych načerpal  životní sílu v drsné a lidmi téměř nedotčené přírodě moravských Kopanic.

Problematice přírodní medicíny, či chcete-li různým alternativním metodám, prospívajícím lidskému zdraví,  se věnuji již asi deset let. Na počátku mé cesty zpět k přírodě bylo zklamání z funkčnosti tzv. moderní medicíny, která jen potlačuje příznaky nemocí, jež nám dávají signály o tom, že něco děláme špatně. Začal jsem se věnovat různým masážím, bylinám, akupresuře …, ale také józe, Tchaj-ťi, budhismu a bojovým uměním. V masážích a cvičení vidím skvělou cestu k upevnění, či znovu nabytí zdraví dnešní společnosti. Sám si na sobě ověřuji staré české přísloví „ve zdravém těle, zdravý duch“ a mým cílem je zprostředkovat tento pocit také Vám, protože každý člověk si zaslouží žít šťastně a vesele.

Můj přístup je holistický, tedy celostní, což znamená, že svým klientům poskytuji nejen masáže nebo cvičení z hluboké čínské tradice, ale rovněž rady ohledně výživy a životosprávy, a to komplexně v rámci projektu "Vita magna" (o projektu podrobněji - v oblíbených odkazech vpravo).

Cesta zpět ke zdraví se mnohdy může jevit  jako  komplikovaná a velmi obtížná, ale naštěstí jsou zde lidé, kteří nás vedou a pomáhají nám svými radami a vůbec svým životním příkladem.Všechny své dovednosti získávám právě od těchto lidí a na různých seminářích, kurzech a školách. Vše je neustále v pohybu … a různé masérské techniky a metody se stále zdokonalují, objevují se nové postupy a směry. Já se také stále zdokonaluji a vylepšuji používané metody a postupy, také díky přibývajícím zkušenostem.

Zvu  Vás tedy, na vzrušující cestu za zdravím a relaxací…